• Rehabilitacja

  Rehabilitacja polega na zastosowaniu technik manualnych, treningu medycznego oraz metod wspomagających takich jak: fizykoterapia, igłoterapia – nowość!, kinesiotaping.

  Podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej zgodnie z naszymi standardami przeprowadzamy wywiad dotyczący istniejących dolegliwości oraz wykonujemy testy funkcjonalne służące odnalezieniu ich źródła oraz przyczyny. Zapoznajemy się z Państwa oczekiwaniami względem efektów, jakie ma przynieść rehabilitacja i tak dobieramy metody, by zredukować do minimum ból i jakikolwiek dyskomfort podczas zabiegów.

  Prowadzimy rehabilitację po operacjach i urazach ortopedycznych – złamaniach, skręceniach stawów, uszkodzeniach mięśni i więzadeł. 

  Specjalizujemy się w rehabilitacji pacjentów ze zdiagnozowaną chorobą zwyrodnieniową stawów. Wierzymy, że konsekwentna terapia jest w stanie powstrzymać rozwój choroby na lata.

  Prowadzimy również rehabilitację po coraz popularniejszych w Polsce zabiegach naprawczych krążka międzykręgowego.

  Podstawą naszego działania jest zaplanowanie odpowiedniego treningu przywracającego utracone funkcje narządu ruchu.

  6 wizyta w naszym gabinecie premiowana jest kartą stałego klienta i 20% zniżką na kolejne zabiegi. W cenę rehabilitacji wliczone są metody wspomagające.

  Realizujemy również skierowania lekarskie na zasadzie wizyt komercyjnych.

  rehabilitacja warszawa centrum rehabilitacja warszawa centrum