• Neurorefleksologia twarzy

  NEUROREFLEKSOLOGIA I REFLEKSOLOGIA TWARZY TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA PIĘKNĄ TWARZ I ZDROWIE ORAZ ODPRĘŻENIE.

  Wspaniale odpręża i wygląda się po nim jak po liftingu, a podczas zabiegu używamy tylko najlepszych olejków (wszystko w 100 procentach eko).

  Poniżej kilka słów od Wojciecha Zawadzkiego, który będzie osobiście wykonywał wszystkie zabiegi:

  Refleksologia twarzy oraz głowy jest zabiegiem łączącym w sobie walory lecznicze, relaksacyjne oraz upiększające. Znana jest ona od wieków w medycynie Dalekiego Wschodu i podobnie jak zabiegi masażu dłoni czy też stóp, wykorzystuje wiedzę o refleksach (strefach odruchowych). W trakcie zabiegu refleksolog delikatnie uciska palcami różne części twarzy (tzw. akupunkty oraz strefy odruchowe), następnie mózg interpretuję tę stymulację pobudzając zaadresowany organ, część ciała lub cały meridian (pojęcie z tradycyjnej medycyny chińskiej).

  Wszystkie zabiegi refleksologiczne na twarzy, które wykonuję, znacznie zmniejszają ilość zmarszczek i zapobiegają ich powstawaniu. Masaże stymulują powięź twarzy, poza tym wiele zmarszczek to efekt schorzeń w ciele lub stresu, a refleksologia je niweluje i pomaga się ich pozbyć. Np. tak zwana LWIA ZMARSZCZKA powstaje na skutek problemów z meridianem żołądka, co wywołuje między innymi napięcie w karku. Punkt, który refleksolog uciska, by pomóc nam odzyskać równowagę w tym meridianie, jest dokładnie tam, gdzie powstaje lwia zmarszczka. Na skutek stymulacji punktu, zmarszczka stopniowo zanika… Po masażu twarzy chętnie uzupełnię go np. odprężającym masażem karku lub wygładzający szyi.

   

  Na zabiegi i konsultacje można się zapisać – Wojciech Zawadzki – tel. 791 453 332

  Studio BO.SO. Body&Soul, ul. Skoroszewska 7/63, Warszawa.

  Dojazd do klienta w obrębie do 30 km od Warszawy w cenie zabiegu.

  Cena za zabieg:

  • Zabieg Liftingujący to 80 zł za 30 min.
  • Zabieg Refleksologiczny Stóp i Twarzy to 150 zł za 60 minut
  • Pełny zabieg Refleksologiczny (z technikami dodatkowymi) Stóp i Twarzy to 220 zł za 90 min.
  masaz twarzy