• Szukasz pomysłu na praktyczny prezent dla bliskiej osoby?

  Pozwól mi zadbać o Twoich bliskich. Kup voucher na ekspresową terapię przeciwbólową lub inne zabiegi poprawiające kondycję układu ruchu. W mojej ofercie znajdziecie masaże, terapię manualną oraz programy rehabilitacyjne.

  Voucher masaż warszawa centrum

  Zakup pakietu wizyt oraz zaproszenia w firmie „Gabinet Fizjoterapii Maria Magdalena Koncewicz” oznacza akceptację poniższego regulaminu:

  1. Przy zakupie pakietu minimum 6 wizyt i płatności za nie z góry, pacjent otrzymuje zniżkę 15% od ceny jednostkowej wizyty.
  2. Pakiet wizyt/zaproszenie należy zrealizować w okresie 3 miesięcy od daty zakupu. Zastrzegam sobie możliwość odmówienia realizacji wizyt po upływie tego terminu.
  3. Anulowanie rezerwacji terminu wizyty może nastąpić najpóźniej 24 godziny przed umówioną wizytą. Późniejsze odwołanie wizyty, skutkuje uznaniem jej za odbytą i odliczeniem od zakupionego pakietu wizyt/zaproszenia.
  4. Niewykorzystane wizyty z pakietu/zaproszenia nie podlegają zwrotowi. Wyjątkowo dopuszczam możliwość jednorazowego przeniesienia prawa do korzystania z pakietu na inną osobę w ramach 3 miesięcy od zakupu pakietu. Proszę o informację pisemną na adres e-mail: maria@gabinet.waw.pl, na jaką osobę zostaje przeniesione prawo do korzystania z pakietu wizyt.